Let op; ons kleine Tennisvoordeel team is na een jaar volop werken een weekje op vakantie vanaf woensdag 10 december tot woensdag 17 december. U kunt gewoon een bestelling plaatsen in onze webshop maar de pakketten worden op donderdag 18 december verzonden. Onze excuses voor
het ongemak en hopende op uw begrip!

Terug naar overzicht

Home > Shop > Wilson Clash 100 Pro V2

Wilson Clash 100 Pro V2

Artikelnummer: WR074111

Oorspronkelijke prijs was: € 289,95.Huidige prijs is: € 139,90.

Oorspronkelijke prijs was: € 289,95.Huidige prijs is: € 139,90.

Stel je tennisracket samen

Tennisracket bespannen * 

Gewenst bespangewicht * 

Tennisracket bespannen * 

Gewenst bespangewicht * 

Er is nog 1 laatste Wilson Clash 100 Pro V2 racket in gripmaat 2 en 3 direct uit voorraad leverbaar bij Tennisvoordeel! (op=op)

Wilson Clash 100 Pro V2

Type speler: wedstrijd speler

Gewicht onbespannen: 310 gram

Racketlengte: 685 mm

Snarenpatroon: 16×20

Balans: 306 mm

Bladgrootte: 100 inch / 645 cm2

Dit racket is onbespannen

Vragen?

Vragen of advies nodig? Je kunt ons op werkdagen bereiken op 0251-785801 tussen 13.00 en 18.00 uur.

Afspraak maken?

WIl je de nieuwste collectie zien of persoonlijk advies op maat? Iedere werkdag en op zaterdag helpen we je graag verder!

Omschrijving

Het Wilson Clash 100 Pro V2 rackettype is afkomstig uit de per 2022 nieuwe Wilson Clash V2 racketserie. De Clash rackets zijn zeer flexibel, geven veel power in combinatie met veel gevoel en ze geven makkelijk toegang tot het spelen van spin. Het is de 2e versie van de Wilson Clash 100 Pro/Tour. In vergelijking met de vorige racketserie heeft Wilson wat aanpassingen gedaan in het bovenste deel van het racket om de sweetspot iets omhoog te kregen en voor een meer solide raakvlak.

Dit racket heeft een wat zwaarder gewicht van 310 gram. Dit gewicht in combinatie met de bladgrootte van 100 inch zorgt voor een ideale balans tussen power en controle. Het racket is zeer flexibel en wendbaar door het lage balanspunt van 306 mm. Verder zorgt het snarenpatroon van 16×20 voor veel potentie om met spin te spelen. (dit was bij de vorige versie een snarenpatroon van 16×19)

Gebruikte technologieën

Er wordt bij de nieuwe Clash rackets gebruik gemaakt van nieuwe technologieën. De FreeFlex technologie heeft een nieuwe gepatenteerde naam gekregen en heet nu; FortyfiveDeze technologie zorgt voor een verhoogde flexibiliteit van het racket. Het racket kan zowel bij horizontale als bij verticale (spin) slagen meebuigen met de slagen waardoor een hoge mate van controle ontstaat. Verder is het materiaal van de bumper, tubings en grip van planten gerelateerd materiaal gemaakt. (Agiplast techniek) Hierdoor zijn de rackets milieuvriendelijker geworden. Ook wordt er opnieuw gebruik gemaakt van de Parallel Drilling technologie, deze technologie zorgt ervoor dat het snarenbed meer energie aan de bal mee kan geven.

Specificaties

Aanvullende informatie

Gripmaat

L1, L2, L3, L4

Merk

Sport

Type racket

Bladgrootte (cm²)

645 cm2

Framelengte (mm)

685 mm

Balanspunt (mm)

306 mm

Gewicht (gram)

310 gram

Serie

Snarenpatroon

16×20

SKU WR074111-L1
SKU WR074111-L2
SKU WR074111-L3
SKU WR074111-L4

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Wilson Clash 100 Pro V2” te beoordelen

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Ontvang €5 korting op je bestelling

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang direct €5 korting op je bestelling.

Door je aan te melden ga je akkoord met e-mail marketing.

Filteren